W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  14.VII.2013 – XV Niedziela Zwykła

1. W najbliższy wtorek (16.07) w liturgii będziemy wspominali NMP z Góry Karmel. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Plakat w gablocie przed kościołem.

2. W najbliższą niedzielę (21.07) w naszej świątyni będziemy gościli Ks. Kanonika Zygmunta Lipskiego – byłego Proboszcza w Macierzystej Parafii w Nieliszu. Ks. Lipski obchodzi w tym roku 50 Rocznicę swoich Święceń Kapłańskich. Będzie możliwość nabycia jego książek: o Ziemi Świętej za 20 zł i o Jego  posłudze kapłańskiej za 30 zł.

3. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii w okresie wakacyjnym serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

4. Trwają zbiory tytoniu i zbliżają się żniwa. Zachęcam do modlitwy o dobrą pogodę i Boże Błogosławieństwo w pracach.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

7. Z Caritasu otrzymaliśmy: mleko, ryż i makaron. Potrzebujących takiej pomocy zapraszam na plebanię jutro w godz. 8.30 - 10.

8. Szkoła Podstawowa w Nieliszu zaprasza na półkolonie dzieci z gminy Nielisz organizowane przez KRUS . Zapisy do 19.07 (piątak ) w sekretariacie szkoły.