W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  7.VII.2013 – XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszej Krwi Pana Jezusa.

2. Dzisiaj  ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

3. Najbliższy czwartek (11.07) – to Święto św.  Benedykta, Patrona Europy. Msza Święta w naszym kościele o godz. 8.

4. W najbliższą niedzielę (14.07) w Nieliszu odbędą się „Tytoniaki”. Msza Święta w intencji rolników będzie sprawowana w kościele parafialnym w Nieliszu o godz. 12, a później będą następne punkty programu.

5. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających w czasie wakacji na terenie naszej Parafii serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

6. Po ostatnich deszczach w naszym kościele na ścianie  pod chórem  pojawił się duży zaciek, przyczyną była szczelina miedzy wieżą kościelna a ścianą kościoła. W ostatnim tygodniu Pan Stanisław  Skuba ze swoimi Pomocnikami  zamontowali na dachu naszego kościoła specjalne blaszane fartuchy które zakryły tę szczelinę. Koszt materiałów 250 zł, robocizna 300 zł.

7. Krajowa Rada Radiofonii Telewizji  przyznała w ostatnim tygodniu Telewizji Trwam miejsce na multipleksie cyfrowym.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.