W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  30.VI.2013 – XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy ostatnią niedzielę czerwca. Po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Jutro (1.07) i pojutrze (2.07) odbędą się Uroczystości Odpustowe w Krasnobrodzie.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca . Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

4. Najbliższa sobota  to I Sobota Miesiąca lipca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca lipca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanie do Krwi Pana Jezusa. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

6. Zakończył się Rok Szkolny i rozpoczęły się wakacje. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

7. Zapowiedź przedślubna – druga: Marek Duda  – kawaler z Zarudzia  z Joanną Mazurkiewicz    panną z Nawoza,  parafia Nielisz.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

10. Z Caritasu otrzymaliśmy konserwy z warzywami. Potrzebujących takiej pomocy zapraszam na plebanię w najbliższy poniedziałek (1.07) od godz. 8.30 do 10.00.