W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  23.VI.2013 – XII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Jutro (24.06)   będzie  obchodzona  Uroczystość  Odpustowa ku czci Świętego Jana Chrzciciela w Stawie Noakowskim. Suma o godz. 12.

3. W najbliższą sobotę    29.06 będziemy obchodzili Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele będzie sprawowana o godz. 9 i 11. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. Zapowiedź przedślubna – pierwsza: Marek Duda  – kawaler z Zarudzia  z Joanną Mazurkiewicz    panną z Nawoza,  parafia Nielisz.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

7. Z Caritasu otrzymaliśmy koncentrat pomidorowy. Potrzebujących takiej pomocy zapraszam na plebanię w najbliższy poniedziałek od godz. 8.30 do 10.00.