W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  16.VI.2013 – XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Dzisiaj Poświęcenie pól w Złojcu cz. II. Początek Procesji Błagalnej na Poprzeczce k\ Państwa Pańczyków o godz. 16, Msza Święta w Kątku i zakończenie Procesji przy Krzyżu za torami.

3. Dzisiaj  będzie  obchodzona  Uroczystość  Odpustowa ku czci Świętego Antoniego w Udryczach.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. W sobotę  posprzątały nasz kościół i ustawiły świeże kwiaty Panie ze Złojca  - Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

6. Z Caritasu otrzymaliśmy koncentrat pomidorowy. Potrzebujących takiej pomocy zapraszam na plebanię w najbliższy poniedziałek (17.06) od godz. 8.30.

7. Prezes OSP w Nieliszu, Prezes Zarządu Powiatowego OSP w Zamościu i Wójt Gminy Nielisz zapraszają nas na uroczystość 110 Lat istnienia jednostki OSP Nielisz i Powiatowego Dnia Strażaka do Nielisza w najbliższą niedzielę (23.06) Msza Święta o godz. 12, a później strażacki program na placu przed remizą.