W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  9.VI.2013 – X Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Dzisiaj będzie Poświęcenie Pól w Złojcu I od godz. 16., a w najbliższą niedzielę (16.06) odbędzie się Poświęcenie Pól w Złojcu II, początek Procesji Błagalnej od godz. 16, Msza Święta będzie sprawowana w „Kątku” przy Nowej Kapliczce, a zakończenie Procesji będzie za torami przy Krzyżu.

3. Jutro(10.06) w Gimnazjum w Średniem Dużym obchodzony będzie Dzień Patrona. Najpierw będzie Msza Święta w Kościele Parafialnym w Stawie Noakowskim o godz. 8, a później będą Uroczystości w szkole.

4. Ojcowie Bernardyni z Radecznicy w ramach obchodów Jubileuszu 350 lat objawień św. Antoniego zapraszają Rodziny z terenu naszej Diecezji na specjalna modlitwę „by Polska Rodzina była Bogiem Silna” w najbliższą środę (12.06) na godz. 11. Zachęcam Rodziny z naszej Parafii by wybrały się swoimi samochodami do Radecznicy w najbliższą środę.

5. W najbliższy czwartek (13.06.) będzie obchodzona Uroczystość Odpustowa ku czci św. Antoniego w Radecznicy i w Udryczach.

6. W najbliższym tygodniu będziemy obchodzili 14-tą rocznice pobytu Błogosławionego Jana Pawła II w Zamościu i będziemy wspominali 108 Błogosławionych przez Niego męczenników, Ofiary II wojny światowej.

7. W ostatnim tygodniu monterzy z  Biura Szybkiej Interwencji z Zamościa zainstalowali w naszym kościele i na plebani  alarm. Gdyby „nieproszeni goście” pojawili się w dzień czy w nocy w kościele czy na plebanii zawyją specjalne syreny i bardzo szybko przyjadą ochroniarze z Zamościa.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. W sobotę  posprzątały nasz kościół i ustawiły świeże kwiaty Panie ze Złojca  - Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.