W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  12.V.2013 – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

2. Jutro (13.05) w kaplicy w Bortatyczach na terenie Parafii Sitaniec obchodzona będzie Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej z Fatimy. Msza Święta rozpocznie się o godz. 12.

3. W najbliższy czwartek ( 16 .05) odbędą się Uroczystości Odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli w Zamościu w kościele św. Katarzyny. Suma o godz. 11.

4. W najbliższą niedzielę (19.05) dzieci z kl. II z naszej Parafii przystąpią do I Komunii Świętej o godz. 11.

5. W najbliższą niedzielę (19.05) przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

6. Dzieci, Młodzież i Starszych serdecznie zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą w dni powszednie na godz. 18, a w niedziele i święta po Sumie. Zachęcam do śpiewania „Majówek” pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

7. Dla dzieci z kl. II. przygotowujących się do I Komunii Świętej w najbliższym tygodniu będą spotkania w naszym kościele we: wtorek , czwartek i piątek o godz. 17. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę od godz. 10.

8.  Zgodnie z polską tradycja w maju i w czerwcu modlimy się o szczęśliwe zbiory i Błogosławieństwo Boże w pracach polowych, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. Dzisiaj - 12.05 odbędzie się Poświęcenie Pól w Wólce Złojeckiej  – początek o godz. 16 od strony Polesia. Proszę przyjechać po Krzyż, Sztandary i Obraz. Msza Święta Polowa będzie sprawowana przy Kapliczce koło Państwa Kiszczaków  i zakończenie Procesji Błagalnej.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie i udekorowanie naszego kościoła i placu przed kościołem bardzo proszę Rodziców Dzieci I Komunijnych.

11.  Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju zaprasza młodzież gimnazjalną na dni otwarte 17 i 18 maja (piątek i sobota ) od godz. 9.