W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  28.IV.2013 – V Niedziela Wielkanocy

1. W najbliższą środę (1.05) Ks. Biskup Mariusz Leszczyński udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Msza Święta rozpocznie się o godz. 18.00. Spowiedź będzie w najbliższy wtorek (30.04) od godz. 17.

2. W najbliższy wtorek (30.04) - nasz Ksiądz Biskup Marian Rojek będzie obchodził swoje Imieniny. W modlitwach będziemy pamiętali o Dostojnym Solenizancie.

3. W najbliższy piątek (3.05) -  będziemy obchodzili Uroczystość NMP Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i Rodaków przebywających na emigracji. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9.00 i 11.00. Odpust w Kalinówce.

4. Dzieci, Młodzież i Starszych serdecznie zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą w dni powszednie na godz. 18.00, a w niedziele i święta po Sumie. Zachęcam do śpiewania „Majówek” pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

5. Zgodnie z polską tradycja w maju i w czerwcu modlimy się o szczęśliwe zbiory i Błogosławieństwo Boże w pracach polowych, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. W najbliższa niedzielę 5.05 Poświęcenie Pól w Zarudziu. Początek przy Figurze Państwa Jakubczaków  o godz. 16.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Rafał Antoszek – kawaler ze Złojca z Katarzyną Łokaj – panną z Parafii Żółkiewka zapowiedź druga.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8.  Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

9. Ofiary na parking: bezimienna – 50 zł. Bóg zapłać.