W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  21.IV.2013 – IV Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj przed kościołem ofiary wrzucone do puszki są przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza,  która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. W najbliższy wtorek – 23.04 wypada Uroczystość Świętego Wojciecha głównego Patrona Polski. Msza Święta o godz. 8.00.

4. Dla dzieci z kl. II ze Szkoły Podstawowej w Złojcu spotkanie egzaminacyjne przed I Komunią Święta będzie w najbliższy wtorek (23.04) w szkole o godz. 8.35. Zapraszam Rodziców.

5.  Dla Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania będą spotkania w najbliższy piątek i w sobotę (26 i 27.04) o godz. 17 połączone z egzaminem.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Zając – kawaler z Krzaka z Moniką Górnik – panną z Płoskiego zapowiedź druga,

Rafał Antoszek – kawaler ze Złojca z Katarzyną Łokaj – panną z Parafii Żółkiewka zapowiedź pierwsza.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom ze Złojca. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

9. Firma Jacka Szuwary z Pniówka zakończyła prace przy parkingu przed naszym Kościołem. Za materiały i prace wypłaciłem 20 000 zł.  Będziemy musieli w ciągu najbliższych miesięcy zdobyć jeszcze 7 000 zł by uregulować  całą umówioną  należność  w wysokości  27 000 zł.

10. Ofiary na parking: bezimienna – 100 zł, Bartoszczyk Eleonora z Wólki Nieliskiej – 50 zł. Bóg Zapłać.