W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  14.IV.2013 – III Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj po sumie będzie spotkanie dla Rodziców dzieci z kl. II  przed I Komunią Świętą.

2. Dzisiaj rozpoczyna się IV Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

3. Dla Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania będzie spotkanie w najbliższą sobotę (20.04) o godz. 17.

4. W następną niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom ze Złojca. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

7. Firma Jacka Szuwary z Pniówka rozpoczęła prace przy parkingu przed naszym Kościołem. Nasi Radni Parafialni wynegocjowali zakres prac i cenę.  Za wszystkie prace ziemne i za materiały potrzebne na parking i na chodnik prowadzący do kościoła mamy zapłacić 27 000 zł. Obecnie w kasie parafialnej mamy 20 000 zł. Będziemy musieli w ciągu najbliższych miesięcy zdobyć jeszcze 7 000 zł.