W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00. W okresie Adwentu Roraty o godz. 7.00

Ogłoszenia  16.XII.2012 – III Niedziela Adwentu

1. W związku z profanacją i próbą zniszczenia cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze w ostatnią niedzielę – 9.XII dzisiaj po Komunii Świętej w duchu wynagrodzenia Matce Najświętszej za tę zniewagę  będziemy śpiewali Suplikacje.

2. Przed Świętami Bożego Narodzenia Osoby Starsze i Chore będą mogły wyspowiadać się i przyjąć Komunię Świętą w swoich mieszkaniach. Proszę zgłaszać takie  Osoby  w  zakrystii. Pojadę do Osób Starszych i Chorych  w najbliższy wtorek – 18.XII od godz. 9.

3. Zainteresowanych chrztami dzieci w okresie Świąt, Rodziców i Chrzestnych zapraszam na plebanie w najbliższą sobotę 22.XII na godz. 18.

4. W ostatnią niedzielę zostały poświęcone Opłatki Wigilijne. Trwa roznoszenie tych opłatków przez naszych Radnych Parafialnych do domów naszych Parafian w poszczególnych wioskach. Radni zadecydowali, że ofiary zbierane od Naszych Parafian przy okazji roznoszenia opłatków w najbliższych tygodniach i przy okazji wizyty kolędowej będą przeznaczone na utwardzenie dalszej części parkingu i chodnik do kościoła.  Zwracam się w imieniu Radnych Parafialnych do Naszych Parafian z serdeczna prośbą o życzliwą pomoc finansową na tę ważną i bardzo potrzebną inwestycję. Przy roznoszeniu opłatków nie płaci się za opłatek ale składa się przy tej okazji na ręce Radnych Parafialnych  konkretną  ofiarę  na  utwardzenie  parkingu, podobnie przy okazji wizyty kolędowe na ręce Księdza Proboszcza poszczególne Rodziny i Starsze i Młodsze z naszej Parafii będą mogły złożyć swoje ofiary na ten szlachetny cel.

5. Nasza parafia otrzymała do rozprowadzenia 150 świec Caritasu ze sprzedaży których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece te można nabywać w zakrystii po 5 zł.

6. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuje kolejnej grupie Rodzin z Krzaka.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”. Nasza Parafia otrzymuje co tydzień 10 egzemplarzy tego tygodnika, 3 egzemplarze są systematycznie nabywane (2 Rodziny i ja). Bardzo proszę by znalazły się w naszej Parafii jeszcze inne Rodziny które zapisałyby się na systematyczne nabywanie co tydzień tej katolickiej gazety. Adwent i zima – to bardzo dobry czas by przez czytanie prasy katolickiej pogłębiać swoja wiedzę religijną.