W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  7.IV.2013 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj po Pierwszej Mszy Świętej odbędzie się Procesja dookoła kościoła w intencji błagalnej o Miłosierdzie Boże dla Zmarłych  spoczywających na naszym cmentarzu.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego. Przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na potrzeby Caritas.

3. Jutro (8.04) przeżywać będziemy przeniesioną z 25.03 - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Msze  Święte o godz. 9.00 i 11.00. W Roku Wiary można uzyskać Odpust Zupełny.

4. Dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w  najbliższą sobotę (13.04) odbędzie się spotkanie o godz. 17. Zapraszam serdecznie także Rodziców.

5. Rodziców dzieci z kl .II, przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszam do naszego kościoła na spotkanie w najbliższą niedzielę (14.04) na godz. 11.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7.  Za dwukrotne sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom ze Złojca. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.