W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  1.IV.2013 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby KUL u.

2. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.00.

3. Najbliższa sobota – to I Sobota miesiąca. Dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania spowiedź od godz. 16.00, później nauka przed bierzmowaniem i Msza Święta o godz. 17.00.

4. Najbliższa niedziela – to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po pierwszej Mszy Świętej (ok. godz. 10) z naszego kościoła wyruszy na cmentarz procesja w intencji błagalnej o Miłosierdzie Boże dla Zmarłych tam spoczywających. Na wspólną modlitwę zapraszam Rodziny, których Zmarli spoczywają na naszym cmentarzu. Po Świętach Bożego Narodzenia i po ostatnich Świętach Wielkanocnych w naszych domach pozostały świeczki – „wigilijne i paschalne”. Te świeczki należy przynieść na cmentarz i w najbliższą niedzielę zapalimy je na grobach Naszych Zmarłych. W najbliższą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Caritas.

5. W najbliższą niedzielę dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złojcu przedstawią w naszym kościele Misterium Wielkanocne. Początek o godz. 9.

6. Po Świętach Wielkanocnych serdecznie dziękuję za życzliwą pomoc: Pani Katechetce, Paniom Kwiaciarkom, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Panu Tadeuszowi, Lektorkom, Lektorom i Ministrantom. Szczególnie dziękuję naszym Strażakom z Wólki Złojeckiej z Krzaka i ze Złojca za wartę honorową przy Grobie Pana Jezusa i za obsługę Procesji Rezurekcyjnej. Dziękuję za produkty żywnościowe przyniesione na plebanię.

7. Można jeszcze nabyć płytę ze zdjęciami z Pogrzebu + Ks. Tadeusza Głąba.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9.  Za dwukrotne sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom ze Złojca. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.