W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  17.III.2013 – V Niedziela Wielkiego Postu

1.    W ostatnim tygodniu Konklawe w Watykanie wybrało Nowym Papieżem 76 letniego Kardynała z Argentyny, który przyjął imię Franciszka. W najbliższy wtorek w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP Ojciec Święty zainauguruje swój pontyfikat. Prośmy w modlitwie by Pan Bóg strzegł Go w zdrowiu i bezpieczeństwie dla dobra swojego Kościoła.

2.    Dzisiaj po sumie będziemy śpiewali Gorzkie Żale,  a później będzie zebranie Rady Parafialnej.

3.    W najbliższy wtorek 19.03 będziemy obchodzili Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.  Msze Święte o godz. 9,00 i 10. Ponieważ jest to szczególny dzień modlitw za mężczyzn zapraszam do kościoła naszych Panów zwłaszcza Solenizantów.

4.    W najbliższa środę 20.03 w Parafii Staw Noakowski ks. Biskup Marian Rojek przeprowadzi Wizytację tej Parafii.

5.      Pamiętamy Misje Święte w naszej Parafii które przeprowadził w maju ubiegłego roku Ojciec Zenon z Zakonu Ojców Bernardynów w Radecznicy. W najbliższą Niedzielę Palmową 24.03 Ojciec Zenon znowu przyjedzie do naszej Parafii by przeprowadzić 4 dniową Renowację Misji Świętych do 27.03.

Porządek będzie następujący:

Niedziela 24.03 – Msze Święte z naukami misyjnymi o godz. : 9.00 i 11.00.

Poniedziałek, wtorek i środa – 25, 26 i 27.03 Msze Święte z naukami o godz. 9.00 – dla Dzieci, o 11.00 – dla Starszych i o 17.00 – dla Pracujących i Młodzieży.

Spowiedź we wtorek 26.03 przed Mszami Świętymi.

6.    W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16.00 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

7.    Kółka Różańcowe z naszej parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8.    Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9.    Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu i w poprzednich miesiącach  serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej.  A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwsza grupę Rodzin ze Złojca.

10..Caritas naszej Diecezji przygotował specjalne Świeczki Paschalne na stoły wielkanocne. Dochód ze sprzedaży tych Świec jest przeznaczony dla biednych w naszej diecezji. Można te Świece nabywać w zakrystii po 5 zł.