W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  10.III.2013 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po sumie będziemy przed Najświętszym Sakramentem śpiewali Gorzkie Żale.

2.  W najbliższy wtorek w Watykanie rozpocznie się Konklawe czyli wybieranie Papieża. W pokornej modlitwie za Kościół wspierajmy Kardynałów.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00, zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

4. Gorzkie Żale w najbliższą niedzielę po sumie.

5. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą niedzielę 17.03 po Sumie Zapraszam Radnych z poszczególnych wiosek.

6.   W ostatnim tygodniu odbył się Uroczysty Pogrzeb zmarłego 5.03 + Ks. Kanonika Tadeusza Głąba pochodzącego ze Złojca, a pracującego w Archidiecezji Łódzkiej ostatnio jako Proboszcz w Jeżowie. Przeżył lat 63, a w Kapłaństwie lat 37. Spoczął na naszym cmentarzu .Gościliśmy Ks. Biskupa Ireneusza Pękalskiego z Łodzi, wraz z tamtejszymi  Księżmi. Przyjechali także Księża związani z Naszą Parafią i bliscy znajomi ks. Tadeusza. Przyjechali autokarami Wierni z Jeżowa i okolic. Serdeczną modlitwą dziękowaliśmy ks. Tadeuszowi za wszelkie dobro jakie zostawił w Archidiecezji Łódzkie,j a także w naszej Parafii i prosiliśmy dla Niego o Wieczną Nagrodę w Niebie. Bóg zapłać Wszystkim, którzy w ostatnich dniach pospieszyli ze współczuciem i pomocą.

7.   Caritas naszej Diecezji przygotowała specjalne świeczki Paschalne na stoły wielkanocne. Dochód ze sprzedaży tych świec  jest przeznaczony dla biednych w naszej diecezji. Można te świece  nabywać w naszej zakrystii po 5 zł.

8.   Kółka Różańcowe z naszej parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

9.   Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10.        Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuje Rodzinom z Wólki Nieliskiej,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Nieliskiej.