W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  24.II.2013 – II Niedziela Wielkiego Postu

1.   Dzisiaj po Sumie  przed Wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale, a ofiary włożone do puszki przed kościołem są  przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

2.   Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca marca. Spowiedź od godz. 15.30, Droga Krzyżowa o godz. 16.00, a  później Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3.   Najbliższa sobota to I Sobota Miesiąca. Spowiedź dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania od godz. 15.00, później nauka przed bierzmowaniem i Msza Święta o godz. 16.00.

4.   Najbliższa Niedziela to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

5.   W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16.00 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

6.   Nasi  Księża  Biskupi   zwracają  się  z  prośbą  do  kapłanów,  członków  życia konsekrowanego i wiernych świeckich o gorliwą modlitwę w intencji Ojca Świętego Benedykta XVI i w intencji wyboru nowego  papieża  oraz we wszystkich potrzebach Kościoła Katolickiego.

7.   Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

8.   Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.