W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  17.II.2013 – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj kończy się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Naszego Narodu. Po Sumie w tej intencji będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

2. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16.00 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

4. W  najbliższą  niedzielę  ofiary  włożone  do puszki  przed  kościołem  będą przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

5. Księża Biskupi zwracają się z prośbą do kapłanów, członków życia konsekrowanego i wiernych świeckich o gorliwą modlitwę w intencji wyboru nowego Papieża oraz we wszystkich potrzebach Kościoła Katolickiego.

6. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.