W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  10.II.2013 – V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość  Narodu pod hasłem: „Ojciec – Świadek Wiary i Trzeźwości”.

2. .Jutro 11.02 przypada wspomnienie NMP z Lourdes – XXI Światowy dzień Chorego. W trwającym Roku Wiary starajmy się życzliwością i modlitwą wspierać Chorych w naszych Rodzinach.

3. Najbliższa środa 13.02 - to Środa Popielcowa rozpoczynająca 40 dniowy Wielki Post. Wszystkich obowiązuje w tym dniu post ścisły czyli powstrzymanie się od spożywania  pokarmów  mięsnych  i  spożywanie  innych  pokarmów  w ograniczonych ilościach. Msze Święte połączone z ceremonią posypywanie głów popiołem będą w naszym kościele o godz. 9.00 i 11.00. Zachęcam dzieci, młodzież i starszych do dobrowolnych wyrzeczeń wielkopostnych – do powstrzymania się od palenia papierosów, do powstrzymania się od picia napojów alkoholowych, od jedzenia słodyczy, od oglądania programów rozrywkowych, od gier komputerowych i innych przyjemności.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16.00 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

5. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tacę są  przeznaczone na potrzeby Naszego Seminarium Duchownego.

6. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.