W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  3.II.2013 – IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Szczęśliwie zakończyłem tegoroczną Wizytę Kolędową w mieszkaniach naszych Parafian. Serdecznie dziękuję za gościnne przyjmowanie mnie we wszystkich domach. Dziękuję za podwożenie,  za posiłki i ciekawe rozmowy. W wielu domach proszono mnie by uczulić kierowców parkujących swoje samochody na naszym parkingu przed kościołem by tak ustawiali swoje samochody by także inni, którzy przyjadą później  na parking mogli swobodnie wjechać swoimi samochodami. Dziękuję także za złożone ofiary na potrzeby Parafii i za kolędowe ofiary dla księdza. Za wszelką życzliwość – Bóg zapłać.

3.W ostatnią niedzielę odbył się Opłatek z Radą Parafialną. Zapoznałem Radę ze stanem naszej Parafii i z moimi wnioskami po ostatniej wizycie kolędowej, omawiane także były sprawy bieżące.

1. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.

2. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Nieliskiej.