W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00. W okresie Adwentu Roraty o godz. 7.00

Ogłoszenia  2.XII.2012 – I Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Dzisiejsza Niedziela jest I Niedzielą Miesiąca.

2. Dzisiaj ofiary wrzucone do puszki przed kościołem są przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

3. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się dzisiaj po sumie. Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich Radnych z poszczególnych wiosek.

4. Najbliższy piątek – to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30. Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.00.

5. W najbliższą sobotę – 8.XII będziemy przeżywali Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.   Msze Święte będą o godz. 9.00 i 11.00.

6. Najbliższa niedziela – to II Niedziela Adwentu. Roraty o godz. 7.00, następne Msze Święte o godz. 9.00 i 11.00. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego. Odbędzie się także zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

7. W najbliższą niedzielę 9.XII z racji 70 Rocznicy Wysiedleń będą w naszym kościele  specjalne obchody i modlitwy w intencji Pomordowanych i o zdrowie dla Ocalałych o godz. 11.00.

8. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuje kolejnej grupie Rodzin z Krzaka.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Krzaka.

9. W zakrystii można nabyć Lubelski Kalendarz Maryjny za 5 zł.

10. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”. Nasza Parafia otrzymuje co tydzień 10 egzemplarzy tego tygodnika, 3 egzemplarze są systematycznie nabywane (2 Rodziny i ja). Bardzo proszę by znalazły się w naszej Parafii jeszcze inne Rodziny które zapisałyby się na systematyczne nabywanie co tydzień tej katolickiej gazety. Adwent i zima – to bardzo dobry czas by przez czytanie prasy katolickiej pogłębiać swoja wiedzę religijną.

11.